2012 m. vasario 22 d. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje įvyko vaikų piešinių konkurso priešgaisrine ir civilinės saugos tema laureatų apdovanojimas. Iš viso konkursui buvo pateiktas 291 piešinys.

Komisija, įvertinusi pristatytus darbus, išrinko geriausių piešinių autorius pagal amžiaus grupes ir pakvietė juos į apdovanojimo renginį. Jau tradiciškai šio piešinių konkurso laureatais tapo ir mūsų mokyklos mokiniai. Šių metų prizininkai - antrokė Toma Razvadauskaitė ir Tulpiakiemio pradinio ugdymo skyriaus trečiokas Haroldas Pupelis. Visi laureatai buvo apdovanoti diplomais ir konkurso rėmėjo dovanomis. Laureatų mokytojoms - Leokadijai Talalienei ir Vaidai Pupelienei - taip pat buvo įteikti padėkos raštai.priesgaisrine Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja, kad didelė dauguma gaisrų kyla ne dėl techninių priežasčių, o dėl neatsargaus elgesio su ugnimi. Todėl šis konkursas, kuriame kasmet dalyvauja ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, padeda ugdyti vaikų gaisrinės saugos kultūrą.