2013 metų vasario 12 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių istorijos rajoninė olimpiada ,,Pasipriešinimo istorija nuo 1940 m. birželio 15 dienos iki 1990 m. kovo 11 dienos“. Šioje olimpiadoje gerai sekėsi mūsų mokyklos mokiniams. 9-tų klasių grupėje antrąją vietą laimėjo Liveta Urbonaitė. Antroji vieta taip pat atiteko vienuoliktokui Eivinui Grigaičiui. Trečiąją vietą 12-tų klasių grupėje iškovojo Gediminas Šataitis. Džiaugiamės visais, kurie dalyvavo, ir didžiuojamės nugalėtojų pasiekimais! Iš 2013 metų sausio 16 dieną vykusios matematikos olimpiados net trys mokiniai grįžo su diplomais. Trečiąją vietą tarp rajono matematikų užėmė septintokas Lukas Pakeltis, 10 klasės mokinė Karolina Činikaitė ir dvyliktokas Gediminas Šataitis.Sveikiname šauniuosius matematikus! Džiaugiamės galėdami pasveikinti penktokę Medą Stankevičiūtę, kuri 2013-03-08 rajono lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo trečiąją vietą. „Patrepsynėje 2013“ puikiai pasirodė mūsų mokyklos komanda. 2013 metų kovo 8 dieną į Taujėnų dvaro rūmus susirinko šauniausi rajono moksleivių folkloro šokių varžytuvių dalyviai. Konkurse dalyvavo ir gražus Siesikų vidurinės mokyklos mokinių būrys. Mūsų mokyklai renginyje atstovavo Karolina Činikaitė, Monika Guogytė, Vitalija Stankevičiūtė, Reda Goštautaitė, Justinas Kinta, Gediminas Šataitis, Martynas Stankevičius bei Paulius Žižys. Garbingoji vertinimo komisija tądien atrinko 10 varžytuvių porų, kurios balandžio 27 dieną vyks į ,,Patrepsynės 2013“ finalą. Į Šiaulius važiuos ir dvi šaunios mūsų mokyklos poros: Monika Guogytė ir Karolis Stankevičius bei Karolina Činikaitė ir Martynas Stankevičius. Tikimės, kad mūsų draugai Šiauliuose patrepsės taip šauniai, jog jų šokio atgarsius išgirsime ir Siesikuose.