Labai džiaugiamės II-os gimnazijos klasės mokine Liveta Urbonaite, kuri šių mokslo metų olimpiadose jau trečią kartą laimėjo prizinę vietą.  2014 m. kovo 4 d. vykusioje Lietuvos mokinių geografijos rajoninėje olimpiadoje ji užėmė III-iąją vietą. Sveikiname Livetą ir jos geografijos mokytoją bei klasės vadovę Zinaidą Astrauskaitę!

Ne vienkartiniais laimėjimais džiaugiasi 6-os klasės mokinė Meda Stankevičiūtė. 2014 m. kovo 7 d. vykusioje Ukmergės rajono lietuvių kalbos (gimtosios) olimpiadoje ji iškovojo I-ąją vietą. Tai jau antras Medos laimėjimas. Šioje olimpiadoje puikiai sekėsi ir 5-os klasės mokinei Aistei Matulevičiūtei, ji taip pat iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname šias mokinukes ir jų lietuvių kalbos mokytojas Vitaliją Čyvienę ir Rasą Kuliavaitę!