2013-2014 m.m. dalyvavimą rajoninėse olimpiadose pradėjome šaunia pergale - pirmąja vieta. Ją 2014 metų sausio 10 dieną Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje vykusioje 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiadoje iškovojo mūsų abiturientė Veliūna Savilionytė. Sveikiname Veliūną ir jos mokytoją Ritą Lingienę!

2014 metų vasario 7 dieną Ukmergės „Šilo“ pagrindinėje mokykloje buvo organizuota rajoninė 6-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Net Mūsų gimnazijos jaunieji matematikai užėmė prizines vietas. III-os gimnazijos klasės mokinys Martynas Stankevičius pasirodė šauniausiai - laimėjo pirmąją vietą. Antra vieta atiteko 6 klasės mokinei Medai Stankevičiūtei, 2 mokiniai - džiaugėsi trečiomis vietomis: 8-os klasės mokinys Lukas Pakeltis ir 6-os klasės mokinė Gunda Savilionytė. Sveikiname šauniausius matematikus bei jų mokytojas Ramutę Dubrovskienę ir Mariją Šapauskienę!

Didžiuojamės II-os gimnazijos klasės mokinės Livetos Urbonaitės pasiekimais. Net dviejų dalykų olimpiadose ji užėmė prizines vietas. 2014 metų vasario 13 dieną Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje vykusioje Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjo III-iąją vietą, o 2014 metų vasario 11 dieną rajoninėje 9-12 klasių mokinių istorijos olimpiadoje „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki vasario 16-osios akto paskelbimo iškovojo garbingą II-ąją vietą. Nuoširdžiai sveikiname Livetą ir jos mokytojas Vitaliją Čyvienę ir Liną Sakalauskienę!